VIVIENNE WESTWOOD Man IOU heart graphic print T-Shirt S25GC0346 (RARE & COLLECTABLE)
Purchase with Confidence using AVI's Secure Website
Style: S25GC0346
Large:
Chest size under arms from seam to seam without stretching it is Approx. 21" (Approx. 53cm)
X-Large:
Chest size under arms from seam to seam without stretching it is Approx. 23" (Approx. 58.5cm)
XX-Large:
Chest size under arms from seam to seam without stretching it is Approx. 25" (Approx. 62.5cm)
EAN: 8056648501975 ( L )
EAN: 8056648502002 ( XL )
EAN: 8056648502026 ( XXL )
VIVIENNE WESTWOOD Man IOU heart graphic print T-Shirt S25GC0346 (RARE & COLLECT)
Артикул: AVI-7681267
Colour: Black
Количество
  • 100% Cotton.